- Početna
- RAZER DeathAdder V3 Pro Gejmerski miš + Hyperpolling Wireless Dongle
5.0
RAZER DeathAdder V3 Pro Gejmerski miš + Hyperpolling Wireless Dongle
Na stanju
24.999,00 RSD
Na rate bez kamate
2.084,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
500
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Način povezivanja | Žično/Bežično povezivanje |
| Oblik miša | Simetrični |
| Dizajn miša | Za desnu ruku |
| Senzor | Optički |
| Model senzora | Razer Focus Pro |
| Rezolucija | 30000 DPI |
| Podesiva rezolucija | Da |
| Ubrzanje | 70 G |
| Memorija miša | Da |
| Tip prekidača | Razer optički prekidači |
| Površina osetljiva na dodir | Ne |
| Broj tastera | 5 tastera |
| Izdržljivost tastera | Do 90 miliona pritisaka |
| Podesiva masa | Ne |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Program za podešavanja | Da |
| Konekcija | USB / USB nano prijemnik |
| Frekventni opseg | 2.4 GHz |
| Vrsta baterije | Punjiva baterija |
| Autonomija baterije | Do 90 sati |
| Dimenzije | 128 x 68 x 44mm |
| Masa | 63g |
| Boja | Crna |
| Brend | Razer |
| Podržani operativni sistemi | Windows |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RAZER DeathAdder V3 Pro Gejmerski miš + Hyperpolling Wireless Dongle Miševi |
| Model | Precizan podatak o modelu je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Uvoznik | IRIS-MEGA D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |