




Ova mehanička tastatura pruža pouzdano i precizno kucanje, sa hot-swappable optičkim tasterima i dugim životnim vekom do 100 miliona pritisaka. Podržava Windows, Mac, Xbox i PlayStation, sa USB-C povezivanjem za brzu i stabilnu konekciju.
| Broj tastera | 104 |
| Microprekidači | Hot-Swappable, optički |
| Životni vek tastera | Do 100 miliona pritisaka |
| Anti-Ghosting / N-Key Rollover | Da |
| Pozadinsko osvetljenje | RGB, program za podešavanje |
| Multimedijalni tasteri | Da |
| Oslonac za dlanove | Da |
| Povezivanje | USB-C |
| Dužina kabla | 2 m, odvojiv |
| Kompatibilnost | Windows, Mac, Xbox, PlayStation |
| Veličina tastature | Full Size |
| Slovni raspored | EN (US) |
| Dimenzije (Š x D x V) | 44.2 x 12.7 x 4 cm |
| Masa | 910 g |
| Boja | Bela |
Ova tastatura kombinuje dugovečnost, preciznost i prilagodljivo RGB osvetljenje. Idealan je izbor za gejmere i profesionalce koji zahtevaju pouzdan i udoban alat za kucanje i igranje.