- Početna
- LENOVO 510 Wireless US GX30N81776 Crna Bežična tastatura i miš
5.0
LENOVO 510 Wireless US GX30N81776 Crna Bežična tastatura i miš
Na stanju
6.399,00 RSD
Na rate bez kamate
534,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
128
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Set | Da |
| Tip tastature | Bežična tastatura |
| Povezivanje | USB prijemnik |
| Tip tastera | Membranski tasteri |
| Veličina tastature | Velika tastatura (Full Size - sa numeričkim delom) |
| Slovni raspored | EN (US) |
| Nisko-profilni tasteri | Da |
| Multimedijalni tasteri | Preko Fn tastera |
| Oslonac za dlanove | Ne |
| Oblik miša | Simetričan |
| Dizajn miša | Za obe ruke |
| Tip senzora miša | Optički |
| Rezolucija | 1200 DPI |
| Broj tastera | 3 tastera |
| Izdržljivost tastera | Do 10 miliona pritisaka |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Frekvencija | 2.4 GHz |
| Tip baterije | 2x AA baterija (tastatura); AA baterija (miš) |
| Vrsta baterije | Alkalna baterija |
| Autonomija baterije | Do 12 meseci |
| Podržani operativni sistemi | Windows |
| Podržane verzije operativnih sistema | Windows 7/8/10 |
| Boja | Crna |
| Napomena | Slovni raspored tastature i oblik tastera prikazanih na slikama ne mora nužno da odgovara podacima navedenim u specifikacijama proizvoda. |
| Dimenzije | Tastatura: 424 x 155 x 20 mmMiš: 61 x 106 x 33 mm |
| Masa | Tastatura: 582 gMiš: 60 g |
| Brend | Lenovo |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | LENOVO 510 Wireless US GX30N81776 Crna Bežična tastatura i miš Tastature i kompleti |
| Model | GX30N81776 |
| Uvoznik | Comtrade Distribution d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |