- Početna
- BIOSTAR GeForce RTX 3070 8GB VN3706RM82
Top artikal
BIOSTAR GeForce RTX 3070 8GB VN3706RM82
Na stanju
MP Cena: 58.139,00 RSD49.999,00 RSDUšteda: 8.140,00 RSD
Na rate bez kamate
4.845,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
1000
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slika je ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3070 |
| Proizvođač čipa | Nvidia |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Količina memorije | 8GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Brzina memorije | 14 Gbps |
| Brzina GPU | Engine Clock (Base/Boost): 1500/1725 MHz |
| CUDA procesori | 5888 |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 3 x Display Port 1.4a |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | 8-pin x2 |
| Potrošnja | 220W |
| Preporučeno napajanje (minimum) | 650W |
| Dimenzije | 242 x 130 x 43 mm |
| Boja | Crna |
| Brend | Biostar |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BIOSTAR GeForce RTX 3070 8GB VN3706RM82 Grafičke karte |
| Model | VN3706RM82 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |