- Početna
- ASUS TUF Gaming LC II 240 ARGB Vodeno Procesorsko hlađenje
5.0
ASUS TUF Gaming LC II 240 ARGB Vodeno Procesorsko hlađenje
Na stanju
MP Cena: 12.789,00 RSD10.999,00 RSDUšteda: 1.790,00 RSD
Na rate bez kamate
1.066,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
220
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip hlađenja | Vodeno hlađenje |
| Podržana podnožja procesora | Intel: LGA 1700, 1200, 115xAMD: AM5,AM4 |
| Hladnjak | Dimenzije vodenog bloka: 73 x 73 x 45mm |
| Ventilator | 2 x 120mm ventilatora |
| Broj obrtaja | 800 - 2000 RPM +/- 10% |
| Protok vazduha | 67 CFM / 113.8 m3h |
| Pritisak vazduha | 3.0 mmH2O |
| Nivo buke | 29 dB(A) |
| Dimenzije | 277 x 120 x 27mm |
| Brend | Asus |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ASUS TUF Gaming LC II 240 ARGB Vodeno Procesorsko hlađenje Kuleri i oprema |
| Model | TUF GAMING LC II 240 |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |