- ZEUS ZUS-FOR700S 700W
ZEUS ZUS-FOR700S 700W
Na stanju
MP Cena: 6.399,00 RSD5.499,00 RSDUšteda: 900,00 RSD
Na rate bez kamate
534,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip | Standardno napajanje |
| Oblik (Form factor) | ATX (PS2) |
| Izlazna snaga | 700W |
| Serftifikat | 80 Plus Bronze |
| Efikasnost | do 85% efikasnosti |
| 20+4 pin | 1 |
| 8(4+4)pin EPS 12V | 1 |
| PCI-e 6+2 Pin | 2 |
| SATA | 5 |
| +3.3V | 18A |
| +5V | 18A |
| -12V | 0.3A |
| +12V1 | 23A |
| +12V2 | 23A |
| +5Vsb | 3A |
| Prečnik ventilatora | 12cm |
| Hlađenje | Aktivno (sa ventilatorom) |
| Brend | ZEUS |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ZEUS ZUS-FOR700S 700W Napajanja |