- Početna
- RAČUNAR Prime Pro Indigo
RAČUNAR Prime Pro Indigo
12.598,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slike je ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Matična ploča | AMD |
| Model matične ploče | MSI PRO A620AM-B EVO |
| Model procesora | AMD Ryzen 5 7500F do 5.00 GHz |
| Opis procesora | AMD Ryzen 5 7500F Hexa Core Procesor |
| Tip grafike | Neintegrisana |
| Proizvođač grafičke kartice | AMD Radeon |
| Opis grafičke kartice | ASUS Dual Radeon RX 7600 EVO OC Edition sa 8GB GDDR6 sopstvene memorije, 128bit DUAL-RX7600-O8G-EVO |
| RAM (memorija) | 16GB DDR5 6000MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Opis memorije | 16GB (1 x 16GB) DDR5 6000MHz RAM |
| Proširenje RAM memorije | 2 x DDR5 DIMM slota |
| Opis HDD1 / SSD1 | MSi SPATIUM M450 1TB PCIe 4.0 NVMe M.2 V1 SSD |
| Kućište | UGD Mystery SV13 |
| Napajanje | 650W |
| Opis napajanja | UGD 650W |
| Konektori na zadnjoj strani | Matična ploča: |
| Opis zvučne karte | Realtek ALC897 Codec |
| Operativni sistem | Ne (pogledajte ponudu operativnih sistema) |
| Napomena | Svaka modifikacija uređaja (nestručno menjanje BIOS-a, fizičke izmene, otvaranje, nepravilno rukovanje) ili korišćenje u neodgovarajućim uslovima (prašina, vlaga, ekstremne temperature) smatra se neadekvatnom upotrebom i isključuje pravo na reklamaciju. |
| Brend | Desktop Računar |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RAČUNAR Prime Pro Indigo Desktop računari |
| Model | RAC28240 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |