- Početna
- RAČUNAR Prime Pro Force
RAČUNAR Prime Pro Force
14.535,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slika je ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Matična ploča | AMD |
| Model matične ploče | ASUS PRIME B650M-R |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 8700F do 5.00GHz |
| Opis procesora | AMD Ryzen 7 8700F Octa Core Procesor |
| Tip grafike | Neintegrisana |
| Proizvođač grafičke kartice | Nvidia |
| Opis grafičke kartice | GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti WINDFORCE MAX OC sa 8G GDDR7 sopstvene memorije, 128bit GV-N506TWF2MAX OC-8GD |
| RAM (memorija) | 16GB DDR5 6000MHz |
| Tip memorije | DDR5 |
| Opis memorije | 16GB (1 x 16GB) DDR5 6000MHz RAM |
| Proširenje RAM memorije | 2 x DDR5 DIMM slota |
| Opis HDD1 / SSD1 | Kingoston 1TB M.2 NVMe SNV3S/1000G series NV3 SSD |
| Kućište | IG-MAX X218B-4F Black Horizon glass |
| Napajanje | 600W |
| Opis napajanja | CHIEFTEC ELP-600S 600W Element series |
| Konektori na zadnjoj strani | Matična ploča: |
| Opis zvučne karte | Realtek 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Operativni sistem | Ne (pogledajte ponudu operativnih sistema) |
| Napomena | Svaka modifikacija uređaja (nestručno menjanje BIOS-a, fizičke izmene, otvaranje, nepravilno rukovanje) ili korišćenje u neodgovarajućim uslovima (prašina, vlaga, ekstremne temperature) smatra se neadekvatnom upotrebom i isključuje pravo na reklamaciju. |
| Brend | Desktop Računar |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RAČUNAR Prime Pro Force Desktop računari |
| Model | RAC28239 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |