- Početna
- ELEGOO PLA Plus 1.75mm 1kg Dark Blue Filament
ELEGOO PLA Plus 1.75mm 1kg Dark Blue Filament
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Elegoo |
| Prečnik | 1.75 mm |
| Materijal | PLA |
| Boja | Plava |
| Masa | 1 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis | Priprema pre štampanja: Podešavanja sušenja pre štampe: Tip radne ploče:
Preporučena podešavanja štampanja: Preporučeni prečnik dizne: Vlažnost pri štampi i skladištenju: Temperatura dizne: Temperatura podloge (zavisi od štampača i tipa ploče): Temperatura komore: Brzina štampe:
Fizičke karakteristike: Gustina: Indeks topljenja: Temperatura topljenja: Vicat temperatura omekšavanja: Temperatura deformacije pod opterećenjem (0.45 MPa):
Mehaničke karakteristike: Zatezna čvrstoća (X-Y): Zatezna čvrstoća (Z): Izduženje pri prekidu(X-Y): Izduženje pri prekidu (Z): Čvrstoća na savijanje (X-Y): Čvrstoća na savijanje (Z): Modul savijanja (X-Y): Modul savijanja (Z): Udarna čvrstoća (X-Y): Udarna čvrstoća (Z): |
| Tip | Filament |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ELEGOO PLA Plus 1.75mm 1kg Dark Blue Filament Potrošni materijali |
| Model | Precizan podatak o modelu je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |