- Početna
- HP ZBook X G1i U7/32/1TB/W11P
HP ZBook X G1i U7/32/1TB/W11P
Na stanju
MP Cena: 395.349,00 RSD339.999,00 RSDUšteda: 55.350,00 RSD
Na rate bez kamate
32.946,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
6800
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 16'' |
| RAM (memorija) | 32 GB |
| SSD | 1 TB SSD |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Boja | Siva |
| Veličina tastature | Tastatura sa numeričkim delom |
| Osvetljena tastatura | Ne |
| Ekran | 16", WUXGA, LED, LCD, 60 Hz, 400 nits Rezolucija: 1920 x 1200 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 255H do 5.10GHz |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H Hexadeca Core Processor Brzina: 2 GHz (Turbo do 5.1 GHz) Keš memorija: 24 MB |
| Grafička kartica | nVidia GeForce RTX Pro 1000 sa 8GB GDDR7 sopstvene memorije |
| Memorija | 32 GB (1 x 32 GB) DDR5 5600 MHz |
| Opis SSD-a | 1 TB 2280 PCIe-4x4 NVMe SSD |
| Wireless standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Čitač otiska prsta | Da |
| Materijal izrade | Metal |
| Materijal izrade | Aluminijum |
| Baterija | 83 Wh |
| Brzo punjenje | do 50% za 30 minuta |
| Brend | HP |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | HP ZBook X G1i U7/32/1TB/W11P Laptopovi za poslovne korisnike |
| Model | B72WCET#BED |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Tajland |