- Početna
- HP ZBook 8 G1i U7/32/1TB
HP ZBook 8 G1i U7/32/1TB
25.195,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slike su ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 14" |
| RAM (memorija) | 32 GB |
| SSD | 1 TB SSD |
| Operativni sistem | Ne |
| Boja | Siva |
| Veličina tastature | Tastatura bez numeričkog dela |
| Ekran | 14", LCD, WUXGA, LED, 60 Hz, 300 nits Rezolucija: 1920 x 1200 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 7 255H do 5.10GHz |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H Hexadeca Core Processor Brzina: 2 GHz (Turbo do 5.10 GHz) Keš memorija: 24 MB |
| Grafička kartica | nVidia GeForce RTX 500 Ada sa 4GB GDDR6 sopstvene memorije |
| Memorija | 32 GB (1 x 32 GB) DDR5 5600 MHz |
| Opis SSD-a | 1 TB SSD PCIe NVMe |
| Raspoloživi konektori | 2 x Thunderbolt 4 1 x USB-A 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 2 1 x RJ-45 1 x HDMI 2.1 1 x 3.5 mm kombo audio port |
| USB-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 podržava Power Delivery i DisplayPort 2.1 mod 1 x USB-C 3.2 Gen 2 podržava Power Delivery i DisplayPort 1.4 mod |
| RJ-45 port | Da |
| Mrežna kartica | Da |
| Wireless standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Dimenzije | 31.56 x 22.2 x 1.89 cm |
| Čitač otiska prsta | Ne |
| Materijal izrade | Metal |
| Materijal izrade | Reciklirani aluminijum i magnezijum |
| Slovni raspored tastature | YU tastatura |
| Baterija | 77 Wh |
| Brend | HP |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | HP ZBook 8 G1i U7/32/1TB Laptopovi za poslovne korisnike |
| Model | CA8D3ES#BED |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |