- Početna
- DAHUA 43" IPS LM43-F200 Monitor
DAHUA 43" IPS LM43-F200 Monitor
Na stanju
MP Cena: 54.649,00 RSD46.999,00 RSDUšteda: 7.650,00 RSD
Na rate bez kamate
4.555,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
940
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 43" |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Ultrawide | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Vreme odziva | 8ms |
| Osvežavanje | 60 Hz |
| Osvetljenje | 330 cd/m2 |
| Kontrast | 1200 : 1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| Display port mini | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Audio ulaz | Ne |
| Audio izlaz | Ne |
| Zvučnici | Da |
| Zvučnici | 2 x 4W |
| Konektori | 1 x VGA1 x HDMI1 x USB |
| Kamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 968.7 x 564.7 x 72.9 mm |
| Masa | 7.4 kg |
| Ostalo | VESA: 400 × 200 mm |
| Brend | Dahua |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | DAHUA 43" IPS LM43-F200 Monitor Monitori |
| Model | DHI-LM43-F200 |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |