- Početna
- COUGAR MX600 Black Kućište
5.0
COUGAR MX600 Black Kućište
Na stanju
MP Cena: 16.279,00 RSD13.999,00 RSDUšteda: 2.280,00 RSD
Na rate bez kamate
1.357,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
280
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Boja | Crna |
| Podržane matične ploče | E-ATX i manje |
| Napajanje | Bez napajanja |
| Hlađenje | PODRŠKA ZA VENTILATORE:Napred: 3 x 120/140mm (Preinstalirana 3 x 140mm ARGB ventilatora)Gore: 3 x 120/140mmDole: 2 x 120mmNazad: 1 x 120/140mm (Preinstaliran 1 x 120mm ARGB ventilator)PODRŠKA ZA RADIJATORE:Napred: 120/140/240/280/360mmGore: 120/140/240/280/360mmDole: 120/240mmNazad: 120/140mm |
| Ležišta za 5.25 | Ne |
| Ležišta za 3.5 | 1 unutrašnje |
| Ležišta za 2.5 | 3 |
| Interfejs | 1 x USB-C Gen 22 x USB-A 3,01 x 3.5mm port za slušalice1 x RGB dugme |
| Maksimalna visina CPU kulera | 180mm |
| Mesta za PCI kartice | 8+3 |
| Dimenzije | 235 x 515 x 478mm |
| Brend | COUGAR |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | COUGAR MX600 Black Kućište Kućišta |
| Model | CGR-57C9B-RGB |
| Uvoznik | ASBIS DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |