- Početna
- COUGAR MX360 RGB Kućište
5.0
COUGAR MX360 RGB Kućište
Na stanju
MP Cena: 6.399,00 RSD5.499,00 RSDUšteda: 900,00 RSD
Na rate bez kamate
534,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
110
1
Mogućnost brze isporuke
Proizvod je već spreman u našem skladištu, što obezbeđuje najbržu i najsigurniju dostavu do željene adrese. Više informacija o brzoj isporuci možete pronaći na strani Isporuka.
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Boja | Crna |
| Podržane matične ploče | ATX i manje |
| Napajanje | Bez napajanja |
| Hlađenje | PODRŠKA ZA VENTILATORE:Napred: 3 x 120mm / 2 x 120mmGore: 2 x 120/140mmPozadi: 1 x 120mm (Preinstaliran 1 x 120mm ARGB ventilator)PODRŠKA ZA RADIJATORE:Napred: 120/140/240/280/360mmGore: 120/240mmPozadi: 120mm |
| Ležišta za 5.25 | Ne |
| Ležišta za 3.5 | 2 unutrašnja |
| Ležišta za 2.5 | 2 |
| Interfejs | 2 x USB-A 3.01 x USB-A 2.01 x 3.5mm audio port |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 315mm |
| Maksimalna visina CPU kulera | 170mm |
| Mesta za PCI kartice | 7 |
| Dimenzije | 210 x 460 x 378mm |
| Brend | COUGAR |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | COUGAR MX360 RGB Kućište Kućišta |
| Model | CGR-5CC6G-RGB |
| Uvoznik | ASBIS DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Kina |