- Početna
- CORSAIR RM1000e 1000W White
CORSAIR RM1000e 1000W White
Na stanju
MP Cena: 25.589,00 RSD21.999,00 RSDUšteda: 3.590,00 RSD
Na rate bez kamate
2.133,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
440
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slika je ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Tip | Modularno napajanje |
| Oblik (Form factor) | ATX12V |
| Izlazna snaga | 1000W |
| Standard | ATX v3.1 |
| Konektori | 1 x Modular ATX 24-Pin |
| 20+4 pin | 1 |
| 8(4+4)pin EPS 12V | 2 |
| PCI-e 6+2 Pin | 2 |
| SATA | 6 |
| Molex 4 pin | 2 |
| 12V-2x6 | 3 |
| Specifikacije napajanja | +3.3V: 20A |
| +3.3V | 20A |
| +5V | 20A |
| +12V | 83.3 A |
| +5Vsb | 3A |
| Prečnik ventilatora | 14cm |
| Dimenzije | 140 x 150 x 86 mm |
| Masa | 3.23 kg |
| Hlađenje | Aktivno (sa ventilatorom) |
| Brend | Corsair |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CORSAIR RM1000e 1000W White Napajanja |
| Model | CP-9020294-EU |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |