- Početna
- CHIEFTEC Apex GA-01B-TG-OP Kućište
5.0
CHIEFTEC Apex GA-01B-TG-OP Kućište
Na stanju
MP Cena: 13.959,00 RSD11.999,00 RSDUšteda: 1.960,00 RSD
Na rate bez kamate
1.164,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
240
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Boja | Crna |
| Podržane matične ploče | E-ATX i manje |
| Maksimalni format matične ploče | E-ATX |
| Minimalni format matične ploče | Mini-ITX |
| Napajanje | Bez napajanja |
| Hlađenje | PODRŠKA ZA VENTILATORE:Napred: 3 x 120/140mm (Preinstalirana 3 x 120mm ARGB ventilatora)Gore: 3 x 120mm / 2 x 140mmDole: 2 x 120mmSa strane: 2 x 120mmNazad: 120/140mm (Preinstaliran 1 x 120mm ARGB ventilator)PODRŠKA ZA RADIJATORE:Napred: 240/280/360/420mmGore: 240/280/360mmNazad: |
| Ležišta za 5.25 | Ne |
| Ležišta za 3.5 | 2 unutrašnja |
| Ležišta za 2.5 | 3 |
| Interfejs | 1 x USB-C 3.2 Gen 22 x USB-A 3.0Audio outMic-in |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 400mm |
| Maksimalna visina CPU kulera | 175mm |
| Mesta za PCI kartice | 7 |
| Dimenzije | 465 x 230 x 495mm |
| Masa | 8kg |
| Brend | Chieftec |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CHIEFTEC Apex GA-01B-TG-OP Kućište Kućišta |
| Model | GA-01B-TG-OP |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |