- Početna
- CHIEFTEC Kućište AL-02B-OP
5.0
CHIEFTEC Kućište AL-02B-OP
Na stanju
MP Cena: 8.139,00 RSD6.999,00 RSDUšteda: 1.140,00 RSD
Na rate bez kamate
679,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
140
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Opis | CHIEFTEC Kućište AL-02B-OP |
| Boja | Crna |
| Podržane matične ploče | ATX i manje |
| Napajanje | Bez napajanja |
| Napajanje | - |
| Hlađenje | PODRŠKA ZA VENTILATORE:- NAPRED: 3x 120mm- NAZAD: 1x 120mmPODRŠKA ZA RADIJATORSKO HLAĐENJE:- NAPRED: 1x 240mm radiator- NAZAD: 1x 120mm |
| Ležišta za 5.25 | 1 |
| Ležišta za 3.5 | 2 unutrašnja |
| Ležišta za 2.5 | 2 |
| Interfejs | 2x USB3.0 (USB3.1 Gen 1)1x USB2.01x audio-out (AZALIA / HD-Audio) |
| Maksimalna visina CPU kulera | 166mm |
| Mesta za PCI kartice | 7 |
| Dimenzije | 400 x 202 x 433 mm |
| Masa | 5.5 kg |
| Brend | Chieftec |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CHIEFTEC Kućište AL-02B-OP Kućišta |
| Model | AL-02B-OP |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |