- Početna
- BROTHER DCPL2640DNYJ1 Multifunkcijski štampač
BROTHER DCPL2640DNYJ1 Multifunkcijski štampač
3.392,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Boja štampe | Mono |
| Tip štampača | Laser |
| Multifunkcijski | Da |
| Fax | Ne |
| Format | A4 |
| Wi-Fi | Ne |
| LAN | Da |
| Rezolucija štampe (mono) | do 1200 x 1200 dpi |
| Brzina štampe (mono) | do 34 str/min |
| Prva strana (mono, u stanju pripravnosti) za | 8.5 sekundi |
| Mesečni obim štampe | do 2.500 stranica |
| Dvostrano štampanje | Da |
| Ostalo | N-up štampa, Štampanje postera, Štampanje ID-a, Štampanje brošura, Ručna 2-strana štampa, Profili štampe, Štampanje vodenog žiga, Obrnuta štampa, Štampa kompletnog obaveštenja, Toner Save Mode |
| Brzina kopiranja | A4 Mono: 34 stranica u minuti |
| Rezolucija kopiranja (mono) | do 600 x 600 dpi |
| Umanjenje/uvećanje | Da |
| Višestruko kopiranje | Da |
| Brzina skeniranja | A4 u boji: 7.5 slika u minuti A4 mono: 22.5 slika u minuti |
| Maksimalna veličina dokumenta | A4 |
| Podržani formati | PDF, TIFF, JPEG |
| Maksimalni ulazni kapacitet papira | 250 listova, 50 listova ADF |
| Veličina medija | Standardno (kaseta 1): A4, Pismo, A5, A5 (duga ivica), A6, Izvršni, B5, A4 short (270mm), 16K, B6 (JIS) Dvostrano štampanje: A4 Slot za ručno uvlačenje: DL Envelope, C5 Envelope, Com-10 Staklo skenera: do A4/Letter Automatsko uvlačenje dokumenata: širina: 105 mm do 215.9 mm x Dužina: 147.3 mm do 355.6 mm |
| Vrste papira | Standard (kaseta 1): Običan, Reciklirano, Tanak, Debeo Slot za ručno uvlačenje: Običan, Reciklirano, Nalepnica, Koverta, Bond, Env Thin, Env Thick, Debeo, Deblji, Tanak |
| Težina papira | Standard (kaseta 1): 60 - 163g/m2 Slot za ručno uvlačenje: 60 - 230g/m2 |
| Displej | LCD displej |
| Memorija | 256 MB |
| Interfejs | Hi-Speed USB 2.0 Fast Ethernet (10Base-T/100Base-TX) |
| Mogućnost štampanja sa mobilnog uređaja | Brother Mobile Connect (Android, iPad / iPhone), Apple AirPrint, Brother Print Service Plugin, Mopria |
| Podržani kertridž/toner | TN2590 Black TN2590XL Black DR2590 |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 41 x 39.9 x 31.9 cm |
| Masa | 11.4 kg |
| Brend | Brother |
| Tip skenera | Senzor za prepoznavanje slike (CIS) |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BROTHER DCPL2640DNYJ1 Multifunkcijski štampač Multifunkcijski štampači |
| Model | DCPL2640DNYJ1 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |