- Početna
- BE QUIET! PURE BASE 600 BG022 - Kućište
5.0
BE QUIET! PURE BASE 600 BG022 - Kućište
Na stanju
MP Cena: 15.119,00 RSD12.999,00 RSDUšteda: 2.120,00 RSD
Na rate bez kamate
1.260,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
260
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Opis | Materijal: čelik, ABS |
| Boja | Srebrna |
| Podržane matične ploče | ATX i manje |
| Napajanje | Bez napajanja |
| Hlađenje | PODRŠKA ZA VENTILATORE:Napred: 2 x 120 / 2 x 140 mm, preinstaliran 1 x Pure Wings 2 140mmGore: 3 x 120 / 2 x 140 mmNazad: preinstaliran 1 x Pure Wings 2 120mmPODRŠKA ZA RADIJATORE:Napred: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mmGore: 120 / 240 / 360 mmNazad: 120 mm |
| Ležišta za 5.25 | 2 |
| Ležišta za 3.5 | 3 unutrašnja |
| Ležišta za 2.5 | 8 |
| Interfejs | 2 x USB 3.2 Gen 1HD Audio In/Out (mikrofon + audio) |
| Maksimalna dužina grafičke karte | Bez HDD okvira: 425mmSa HDD okvirom: 280mm |
| Maksimalna visina CPU kulera | 165mm |
| Mesta za PCI kartice | 7 |
| Dimenzije | 22 x 47 x 49.2 cm sa postoljem |
| Masa | 7.44 kg |
| Brend | Be Quiet! |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BE QUIET! PURE BASE 600 BG022 - Kućište Kućišta |
| Model | BG022 |
| Uvoznik | ALSO Serbia d.o.o. |
| Zemlja porekla | Kina |