- Početna
- RAČUNAR Aurora Pro 5700G 16G 512G
RAČUNAR Aurora Pro 5700G 16G 512G
5.815,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slika je ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Matična ploča | AMD |
| Model matične ploče | MSI A520M-A PRO |
| Model procesora | AMD Ryzen 7 5700G do 4.6 GHz |
| Opis procesora | AMD Ryzen 7 5700G Octa-Core Procesor |
| Tip grafike | Integrisana |
| Proizvođač grafičke kartice | AMD Radeon |
| Opis grafičke kartice | Integrisana Radeon Graphics sa deljenom sistemskom memorijom |
| RAM (memorija) | 16GB DDR4 3200 MHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Opis memorije | 16GB (1 x 16GB) DDR4 3200MHz RAM |
| Proširenje RAM memorije | 2 x DDR4 DIMM slota |
| Opis HDD1 / SSD1 | Kingfast 512GB F8N SSD M.2 NVMe |
| Kućište | Ozon O3-B1000 Business |
| Napajanje | 500W |
| Opis napajanja | Ozon 500W |
| Konektori na zadnjoj strani | Matična ploča: |
| Opis zvučne karte | Realtek ALC892/ALC897 Codec |
| Operativni sistem | Ne (pogledajte ponudu operativnih sistema) |
| Napomena | Svaka modifikacija uređaja (nestručno menjanje BIOS-a, fizičke izmene, otvaranje, nepravilno rukovanje) ili korišćenje u neodgovarajućim uslovima (prašina, vlaga, ekstremne temperature) smatra se neadekvatnom upotrebom i isključuje pravo na reklamaciju. |
| Brend | Desktop Računar |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RAČUNAR Aurora Pro 5700G 16G 512G Desktop računari |
| Model | RAC28230 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |