- Početna
- ASUS ZenBook S 14 UX5406AA-SW027X U9/32/1TB
ASUS ZenBook S 14 UX5406AA-SW027X U9/32/1TB
31.009,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slike su ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 14" |
| RAM (memorija) | 32 GB |
| SSD | 1 TB SSD |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Boja | Siva |
| Veličina tastature | Tastatura bez numeričkog dela |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Ekran | 14", OLED, 3K, 16:10, 0.2 ms, 400 nits, 120 Hz, 1000nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, Contrast ratio 1.000.000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 500, 1.07 billion colors, PANTONE Validated, Glossy display, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care Display, TÜV Rheinland-certified Rezolucija: 2880 x 1800 |
| Model procesora | Intel Core Ultra 9 386H do 4.9 GHz |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 386H Hexadeca Core Processor Brzina: 2.1 GHz (Turbo do 4.9 GHz) Keš memorija: 18 MB |
| Grafička kartica | Integrisana Intel Graphics sa deljenom sistemskom memorijom |
| NPU | Intel AI, do 50 TOPS |
| Memorija | 32 GB LPDDR5x Memorijski modul je zalemljen na matičnu ploču bez mogućnosti zamene |
| Opis SSD-a | 1 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Raspoloživi konektori | 2 x Thunderbolt 4 |
| USB-C/Thunderbolt | 2 x Thunderbolt 4 podržava Display / Power Delivery |
| RJ-45 port | Ne |
| Mrežna kartica | Ne |
| Wireless standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Masa | 1.20 kg |
| Dimenzije | 31.03 x 21.47 x 1.19 ~ 1.29 cm |
| Čitač otiska prsta | Ne |
| Materijal izrade | Metal |
| Materijal izrade | Aluminijum |
| Slovni raspored tastature | YU tastatura |
| Baterija | 77 Wh |
| Zvučnici | Smart Amp tehnologija |
| Brend | Asus |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ASUS ZenBook S 14 UX5406AA-SW027X U9/32/1TB Laptop računari |
| Model | 90NB16Q6-M000W0 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |