- Početna
- ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X R9/32/2TB/W11P
ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X R9/32/2TB/W11P
31.009,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slike su ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 16'' |
| RAM (memorija) | 32 GB |
| SSD | 2 TB SSD |
| Operativni sistem | Windows 11 Pro |
| Boja | Siva |
| Veličina tastature | Tastatura bez numeričkog dela |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Ekran osetljiv na dodir | Da |
| Tip panela | OLED |
| Ekran | 16", OLED, 3K, 16:10, 0.2 ms, 120 Hz, 500 nits, 1000nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, Contrast ratio 1.000.000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 1000, 1.07 billion colors, PANTONE Validated, Glossy display, 70% less harmful blue light, SGS Eye Care Display, TÜV Rheinland Rezolucija: 2880 x 1800 |
| Model procesora | AMD Ryzen AI 9 465 do 5.00 GHz |
| Procesor | AMD Ryzen AI 9 465 Deca Core Processor Brzina: 2.0 GHz (Turbo do 5.0 GHz) Keš memorija: 34 MB |
| Grafička kartica | Integrisana AMD Radeon 880M Graphics sa deljenom sistemskom memorijom |
| NPU | AMD XDNA, do 50 TOPS |
| Memorija | 32 GB LPDDR5x Memorijski modul je zalemljen na matičnu ploču bez mogućnosti zamene |
| Opis SSD-a | 2 TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Raspoloživi konektori | 2 x USB-C 4.0 Gen 3 |
| USB-C/Thunderbolt | 2 x USB-C 4.0 Gen 3 podržava Display / Power Delivery |
| RJ-45 port | Ne |
| Mrežna kartica | Ne |
| Wireless standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Masa | 1.50 kg |
| Dimenzije | 35.36 x 24.30 x 1.19 ~ 1.29 cm |
| Čitač otiska prsta | Ne |
| Slovni raspored tastature | YU tastatura |
| Baterija | 83 Wh |
| Zvučnici | Smart Amp tehnologija |
| Brend | Asus |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ASUS Zenbook S 16 UM5606GA-SR226X R9/32/2TB/W11P Laptop računari |
| Model | 90NB17H6-M00AL0 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |