- Početna
- ARCTIC MX-4 45gr
ARCTIC MX-4 45gr
Na stanju
2.799,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
56
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 19.7 x 2.4 x 3.7 cm |
| Masa | 45 g |
| Ostalo | Gustina: 2.50 g/cm³ |
| Brend | Arctic |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ARCTIC MX-4 45gr Kuleri i oprema |
| Model | Precizan podatak o modelu je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |