- Početna
- ARMAC Lite 650VA/390W UPS
4.7
ARMAC Lite 650VA/390W UPS
Na stanju
7.999,00 RSD
Na rate bez kamate
667,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
160
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Armac |
| Ulazna frekvencija | 45 Hz - 65 Hz |
| Izlazna frekvencija | 50 Hz |
| Vreme prenosa | 2-6ms |
| Inteligentni slot | Ne |
| Topologija | Line-Interactive |
| Talasni oblik | Simulirani sinusni talasi (Simulated Sine Wave) |
| Utičnice | 2 x Schuko CEE 7 |
| Automatska regulacija napona (AVR) | Da |
| Baterija | 12V, 7Ah |
| Napon | 145-290 VAC |
| Kapacitet | 650VA / 390W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Autonomija baterije | Vreme rada pri opterećenju od 50%: 6.25minVreme rada pri opterećenju od 100%: 0.15min |
| Masa | 4,13 kg |
| Dimenzije | 283 x 95 x 140 mm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ARMAC Lite 650VA/390W UPS UPS uređaji |
| Model | HL/650F/LED/V2 |
| Uvoznik | PRO NET SYSTEM D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |