- Početna
- APPLE MGD74ZM/A MagSafe Charger 1m Punjač
APPLE MGD74ZM/A MagSafe Charger 1m Punjač
Na stanju
7.990,00 RSD
Na rate bez kamate
666,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
160
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip | Bežični punjač |
| Konektor | USB Tip C |
| Broj USB izlaza | 1 |
| Maksimalna snaga punjenja | 25 W |
| Dužina kabla | 1 m |
| Ostale karakteristike | Kompatibilnost: iPhone 12, iPhone 13, iPhone 14, iPhone 15, iPhone 16, iPhone 17 i iPhone Air modeli MagSafe Charger je sertifikovan za Qi2 25 W i Qi standard punjenja, pa se može koristiti za bežično punjenje iPhone 8 i novijih modela, kao i AirPods slušalica sa futrolom za bežično punjenje |
| Boja | Bela |
| Brend | Apple |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | APPLE MGD74ZM/A MagSafe Charger 1m Punjač Punjači za mobilne telefone |
| Model | MGD74ZM/A |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Precizan podatak o zemlji porekla je dostupan na deklaraciji proizvoda |