- Početna
- APACER 32GB DDR4 3200MHz SO-DIMM - ES.32G21.PSI
APACER 32GB DDR4 3200MHz SO-DIMM - ES.32G21.PSI
Na stanju
MP Cena: 38.379,00 RSD32.999,00 RSDUšteda: 5.380,00 RSD
Na rate bez kamate
3.199,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
660
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| RGB | Ne |
| Kapacitet | 32GB |
| Maksimalna frekvencija | 3200Mhz |
| Napon | 1.2V |
| Latencija | CL22 |
| Brend | Apacer |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 8 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | APACER 32GB DDR4 3200MHz SO-DIMM - ES.32G21.PSI Memorije |
| Model | ES.32G21.PSI |
| Uvoznik | EWE COMP D.O.O. |
| Zemlja porekla | Taivan |