- Početna
- AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHz (5.60GHz)
AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHz (5.60GHz)
Na stanju
MP Cena: 151.169,00 RSD129.999,00 RSDUšteda: 21.170,00 RSD
Na rate bez kamate
12.598,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
2600
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Procesor sa kulerom | Ne |
| Podnožje | AMD® AM5 |
| Broj jezgara | 16 |
| Threads | 32 |
| Tehnologija izrade | TSMC 4nm FinFET |
| TDP | 200W |
| Radna frekvencija | 4.3GHz |
| Turbo frekvencija | 5.6GHz |
| L2 keš memorija | 16MB |
| L3 keš memorija | 192MB |
| Integrisani grafički procesor | Radeon Graphics |
| Brend | AMD |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | AMD Ryzen 9 9950X3D2 Dual Edition 4.30GHz (5.60GHz) Procesori |
| Model | RYZEN 9 9950X3D2 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |
