- Početna
- ALCATEL 1021 Dark Night Grey
Top artikal
ALCATEL 1021 Dark Night Grey
Na stanju
MP Cena: 4.069,00 RSD3.499,00 RSDUšteda: 570,00 RSD
Na rate bez kamate
340,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
70
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Dizajn | Monoblok |
| Boja | Crna |
| Dijagonala ekrana | 1.8" |
| Karakteristike ekrana | Dijagonala ekrana: 1.8” |
| RAM (memorija) | 4 MB |
| Čipset | UNISOC SC6531E |
| Interna memorija | 4 MB |
| Proširenje interne memorije | microSD do 32GB |
| Opis zadnje kamere | 0.08 MP |
| Bluetooth | Da |
| Opis Bluetooth | 2.1 A2DP |
| Navigacija (Geopozicioniranje) | Ne |
| Wi-Fi | Ne |
| Interfejs za punjenje | USB-C |
| Radio | Da |
| NFC | Ne |
| Izlaz za slušalice | Da |
| Kapacitet baterije | 1030 mAh |
| SIM slot | Dual SIM |
| Konfiguracija SIM slota | 2 x SIM |
| Dimenzije | 114 x 47.28 x 12.7 mm |
| Masa | 80 g |
| Ostale karakteristike | Multimedija: FM Radio, Wireless FM (rad bez slušalica), USB prenos podataka Audio formati: MIDI, AMR, WAV Dodatne funkcije: Lampa Sadržaj pakovanja: USB kabl, baterija, LCD stiker |
| Brend | Alcatel |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ALCATEL 1021 Dark Night Grey Mobilni telefoni |
| Model | T319E-3AALRS12 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |