- Početna
- ADATA Premier Series 8GB DDR3L 1600MHz CL11
ADATA Premier Series 8GB DDR3L 1600MHz CL11
Na stanju
MP Cena: 5.819,00 RSD4.999,00 RSDUšteda: 820,00 RSD
Na rate bez kamate
485,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
100
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip | DDR3L |
| RGB | Ne |
| Kapacitet | 8GB |
| Maksimalna frekvencija | 1600MHz |
| Napon | 1.35V |
| Latencija | CL11 |
| Brend | A-Data |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ADATA Premier Series 8GB DDR3L 1600MHz CL11 Memorije |
| Model | ADDU1600W8G11-S |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |