- Početna
- ACER Nitro Graphics Card Radeon RX 9070 XT OC 16GB
Top artikal
ACER Nitro Graphics Card Radeon RX 9070 XT OC 16GB
Na stanju
MP Cena: 108.139,00 RSD92.999,00 RSDUšteda: 15.140,00 RSD
Na rate bez kamate
9.012,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
1860
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| GPU | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Proizvođač čipa | AMD Radeon |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Brzina memorije | 20Gbps |
| Brzina GPU | Clock speed: 2570 MHz / 3100 MHz |
| Stream procesori | 4096 |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 1 x HDMI 2.1b |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | 8-pin x3 |
| Potrošnja | 340W |
| Preporučeno napajanje (minimum) | 750W |
| Dimenzije | 297 x 120 x 50 mm |
| Boja | Crna |
| Brend | Acer |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ACER Nitro Graphics Card Radeon RX 9070 XT OC 16GB Grafičke karte |
| Model | DP.Z4DWW.P01 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |