- Početna
- ACER PREDATOR BIFROST Radeon RX 9070 OC 16GB
Top artikal
ACER PREDATOR BIFROST Radeon RX 9070 OC 16GB
Na stanju
MP Cena: 102.329,00 RSD87.999,00 RSDUšteda: 14.330,00 RSD
Na rate bez kamate
8.528,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
1760
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| GPU | AMD Radeon RX 9070 |
| Proizvođač čipa | AMD Radeon |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Brzina memorije | 20Gbps |
| Brzina GPU | 1.44 GHz / 2.7GHz boost |
| Stream procesori | 3584 |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 1 x HDMI 2.1a |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | 8-pin x2 |
| Potrošnja | 245W |
| Preporučeno napajanje (minimum) | 650W |
| Dimenzije | 297 × 120 × 52 mm |
| Boja | Višebojna |
| Brend | Acer |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ACER PREDATOR BIFROST Radeon RX 9070 OC 16GB Grafičke karte |
| Model | DP.Z4GWW.P01 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |