- Početna
- ACER 27" IPS KG271UX1BMIIPX
ACER 27" IPS KG271UX1BMIIPX
Na stanju
MP Cena: 29.069,00 RSD24.999,00 RSDUšteda: 4.070,00 RSD
Na rate bez kamate
2.423,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
500
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Ultrawide | Ne |
| Rezolucija | 2560 x 1440 |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Vreme odziva | 0.5ms |
| Osvežavanje | 200 Hz |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000 : 1 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| RJ-45 port | Ne |
| Display port mini | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Audio ulaz | Ne |
| Audio izlaz | Da |
| Zvučnici | Da |
| Zvučnici | 2 x 2W |
| Konektori | 2 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1 x Audio out |
| Kamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 61.4 x 21 x 46.2 cm |
| Masa | 4.7 kg |
| Ostalo | VESA: 100 x 100 mm Tilt: -5°/-25° Acer VisonCare Acer Display Widget
|
| Brend | Acer |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ACER 27" IPS KG271UX1BMIIPX Gaming monitori |
| Model | KG271UX1BMIIPX |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |