- Početna
- RAČUNAR 14400F16G 1TB RTX4060
RAČUNAR 14400F16G 1TB RTX4060
8.334,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slika je ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Matična ploča | Intel |
| Model matične ploče | GIGABYTE H610M K DDR4 |
| Model procesora | Intel Core i5-14400F do 4.70GHz |
| Opis procesora | Intel Core i5-14400F Deca Core Procesor |
| Tip grafike | Neintegrisana |
| Proizvođač grafičke kartice | Nvidia |
| Opis grafičke kartice | GIGABYTE GeForce RTX 4060 D6 sa 8GB GDDR6 sopstvene memorije, 128bit GV-N4060D6-8GD |
| RAM (memorija) | 16GB DDR4 3200 MHz |
| Tip memorije | DDR4 |
| Opis memorije | 16GB (1 x 16GB) DDR4 3200MHz RAM |
| Proširenje RAM memorije | 2 x DDR4 DIMM slota |
| Opis HDD1 / SSD1 | Kingston 1TB SSD M.2 NVMe SNV3S/1000G NV3 |
| Kućište | OZON O3-G1003RGB4 |
| Napajanje | 750W |
| Opis napajanja | OZON 750W |
| Konektori na zadnjoj strani | Matična ploča: |
| Opis zvučne karte | Realtek Audio CODEC |
| Operativni sistem | Ne (pogledajte ponudu operativnih sistema) |
| Napomena | Svaka modifikacija uređaja (nestručno menjanje BIOS-a, fizičke izmene, otvaranje, nepravilno rukovanje) ili korišćenje u neodgovarajućim uslovima (prašina, vlaga, ekstremne temperature) smatra se neadekvatnom upotrebom i isključuje pravo na reklamaciju. |
| Brend | Desktop Računar |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RAČUNAR 14400F16G 1TB RTX4060 Desktop računari |
| Model | RAC28159 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |