- Početna
- RABALUX Zoya 75031 LED 18 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Zoya 75031 LED 18 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 7.499,00 RSD5.989,00 RSDUšteda: 1.510,00 RSD
Na rate bez kamate
625,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
120
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crna |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 1350 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 18 WIP zaštita: IP44Boja lampe: crnaMaterijal lampe: metalBoja abažura: belaMaterijal abažura: stakloVek trajanja izvora svetlosti: 30000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 18WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od stropa: 90.0 cmTemperatura boje: 4000 KBroj rezervne bure lampe: 20100Klasa zaštite: I |
| Dimenzije | Horizontalno: 30 cmVertikalno: 30 cm |
| Masa | 2.1 kg |
| Pakovanje | 33 x 11 x 33 cmTežina pakovanja: 2.32 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Zoya 75031 LED 18 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 75031 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |