- Početna
- RABALUX Zille 4754 E27 1X MAX 40W Visilica
Šok cena
RABALUX Zille 4754 E27 1X MAX 40W Visilica
11.499,00 RSD2.999,00 RSDUšteda: 8.500,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
60
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Broj grla | 1 |
| Vrsta grla | E27 |
| Boja | Crna |
| Karakteristike | IP zaštita: IP20Boja lampe: mat crnoMaterijal lampe: metalBoja abažura: mat crnoMaterijal abažura: metalSpecifikacije osvetljenja: E27 1x MAX 40WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od stropa: 190.0 cmTekstilni kablDimenzije ugradnje: 10.0 cmKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Vertikalno: 41 cmDijametar: 30.5 kg |
| Masa | 0.52 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 30 x 30 x 43.5 cmTežina pakovanja: 1.34 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Zille 4754 E27 1X MAX 40W Visilica Visilice |
| Model | 4754 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |