- Početna
- RABALUX Zenaida 3544 E27 4 x 60 W Visilica
RABALUX Zenaida 3544 E27 4 x 60 W Visilica
23.099,00 RSD
Na rate bez kamate
1.925,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
462
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Broj grla | 4 |
| Vrsta grla | E27 |
| Boja | Crna |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaIP zaštita: IP20Boja abažura: transparentnaMaterijal abažura: stakloSpecifikacije osvetljenja: 4 x E27 maks. 60 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTekstilni kablKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | 120 x 73 x 15.5 cm |
| Masa | 3.06 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 31 x 77 x 21.5 cmMasa pakovanja: 3.88 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Zenaida 3544 E27 4 x 60 W Visilica Visilice |
| Model | 3544 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |