- Početna
- RABALUX Waterfall 6449 Zidna lampa
Šok cena
RABALUX Waterfall 6449 Zidna lampa
5.499,00 RSD3.699,00 RSDUšteda: 1.800,00 RSD
Na rate bez kamate
309,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
74
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| LED | Ne |
| Vrsta grla | E14 |
| Broj grla | 1 |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | IP zaštita: IP20 Boja lampe: hrom Materijal lampe: metal Boja abažura: providan kristal Materijal abažura: staklo/ stakleni kristal Specifikacije osvetljenja: E14 1x MAX 40W Primenjena voltaža: 230V, 50Hz Broj rezervne bure lampe: "19170; 19171" Klasa zaštite: I |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | Udaljenost od zida: 160.0 mmHorizontalno: 88.0 mmVertikalno: 290.0 mm |
| Masa | 0.54 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 16 x 12 x 28 cmTežina pakovanja: 0.76 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Waterfall 6449 Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 6449 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |