- Početna
- RABALUX Unicoo 76020 LED 0.45 W Stona lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Unicoo 76020 LED 0.45 W Stona lampa
Na stanju
MP Cena: 3.999,00 RSD3.189,00 RSDUšteda: 810,00 RSD
Na rate bez kamate
334,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
64
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Višebojna |
| Tip sijalice | LED |
| Ostale karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: toplo belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 30 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 0.45 WIP zaštita: IP20Boja lampe: višebojnaMaterijal lampe: plastikaBoja abažura: višebojnoMaterijal abažura: silikonVek trajanja izvora svetlosti: 10000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 0.45 WPrimenjena voltaža: DC 5VTemperatura boje: 3000 KPodesiva osvetljenostNačin podešavanja osvetljenosti: sa prekidačem na dodirRGBBaterija: 3.7V 1200mAhNoćna funkcijaKlasa zaštite: III |
| Masa | 0.15 kg |
| Dimenzije | Horizontalno: 11 cmVertikalno: 14 cm |
| Pakovanje | 10 x 14.5 x 8 cmTežina pakovanja: 0.17 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Unicoo 76020 LED 0.45 W Stona lampa Stone lampe |
| Model | 76020 |
| Uvoznik | RABALUX SRB D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |