- Početna
- RABALUX Timoty 5430 Stona lampa
Šok cena
4.7
RABALUX Timoty 5430 Stona lampa
5.399,00 RSD3.699,00 RSDUšteda: 1.700,00 RSD
Na rate bez kamate
309,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
74
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal/Plastika |
| Boja | Crvena |
| Tip sijalice | LED |
| Snaga sijalice | 7.5 W |
| Ostale karakteristike | Stil lampe: Moderna Temperatura boje izvora svetlosti: Prirodno bela Svetlosni tok izvora svetlosti: 440 lm Specifikacije izvora svetlosti: 7.5 W LED tehnologija IP zaštita: IP20 Vek trajanja izvora svetlosti: 25000 h Specifikacije osvetljenja: LED 7.5W |
| Masa | Neto masa: 0.8 kgMasa pakovanja: 1.02 kg |
| Dimenzije | Visina: 58 cmPrečnik: 15 cm |
| Pakovanje | 17 x 16.5 x 30 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Timoty 5430 Stona lampa Stone lampe |
| Model | 5430 |
| Uvoznik | RABALUX SRB D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |