- Početna
- RABALUX Tesia 3316 LED 60 W Plafonjera
RABALUX Tesia 3316 LED 60 W Plafonjera
Na stanju
17.599,00 RSD
Na rate bez kamate
1.467,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
352
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | Više od 50 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crna |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 5000 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 50000 hPonderisana potrošnja energije: 60 kWh/1000 AhPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 3000 - 6000 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenost (sa daljinskim upravljačem)Funkcija memorijeFunkcija tajmeraTajming vreme: 1800 sNoćna funkcijaKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 5 cmPrečnik: 60 cm |
| Masa | 2.2 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 6 x 61 x 61 cmMasa pakovanja: 2.98 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Tesia 3316 LED 60 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3316 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |