- Početna
- RABALUX Temse 77065 LED 3W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Temse 77065 LED 3W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 4.299,00 RSD3.429,00 RSDUšteda: 870,00 RSD
Na rate bez kamate
359,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
69
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Aluminijum |
| Karakteristike | IP zaštita: IP65Specifikacija izvora svetlosti: 3WSvetlosni tok izvora: 140 lmSpecifikacija osvetljenja: LED 3WBoja lampe: antracit sivaBoja abažura: providnoMaterijal lampe: aluminijumMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 30.000 hUdaljenost od zida: 6 cmTemperatura boje: 4000 KKlasa zaštite: I |
| Boja | Siva |
| Dimenzije | Horizontalno: 7.5 cmVertikalno: 17 cm |
| Masa | 0.4 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 18 x 9 x 7 cmtežina pakovanja: 0.44 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Temse 77065 LED 3W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 77065 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |