- Početna
- RABALUX Tayla 3328 LED 60 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Tayla 3328 LED 60 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 13.199,00 RSD10.549,00 RSDUšteda: 2.650,00 RSD
Na rate bez kamate
1.100,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
211
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | Više od 50 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bela |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 4200 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hPonderisana potrošnja energije: 60 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 60 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 3000 - 6500 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenost (sa daljinskim upravljačem)Funkcija tajmeraTajming vreme: 3600 sEfekat sjajaKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 9.2 cmPrečnik: 50 cm |
| Masa | 1.3 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 10 x 54.5 x 54 cmMasa pakovanja: 1.94 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Tayla 3328 LED 60 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3328 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |