- Početna
- RABALUX Taneli 3264 LED 47 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Taneli 3264 LED 47 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 21.999,00 RSD17.589,00 RSDUšteda: 4.410,00 RSD
Na rate bez kamate
1.834,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
352
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | 40 - 49 cm |
| Materijal | Metal |
| Boja | Bela |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: modernaTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 2440 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: akrilVek trajanja izvora svetlosti: 40000 hPonderisana potrošnja energije: 47 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 47 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 3000 - 6000 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenost (sa daljinskim upravljačem)Noćna funkcijaKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 5.5 cmPrečnik: 46 cmDimenzije ugradnje: 40.5 cm |
| Masa | 3.26 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 53 x 53.5 x 8 cmMasa pakovanja: 3.62 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Taneli 3264 LED 47 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3264 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |