- Početna
- RABALUX TAENA 76010 Stona lampa
Šok cena
RABALUX TAENA 76010 Stona lampa
Na stanju
5.499,00 RSD2.699,00 RSDUšteda: 2.800,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
54
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal/Plastika |
| Boja | Crna |
| Tip sijalice | LED |
| Tip sijaličnog grla | Integrisani LED |
| Snaga sijalice | 4 W |
| Ostale karakteristike | Prekidač na dodirPodesiva osvetljenostPodesiva temperatura bojeIP zaštita: IP44Svetlosni tok izvora svetlosti: 200 lm |
| Masa | 0.559 kg |
| Dimenzije | Visina: 380 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX TAENA 76010 Stona lampa Stone lampe |
| Model | 76010 |
| Uvoznik | RABALUX SRB D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |