- Početna
- RABALUX Sluis 77046 LED 0.2 W Visilica
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Sluis 77046 LED 0.2 W Visilica
Na stanju
MP Cena: 1.899,00 RSD1.509,00 RSDUšteda: 390,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
30
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Boja | Crna |
| Karakteristike | Stil lampe: tropikal Temperatura boje izvora svetlosti: toplo belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 3 lmIP zaštita: IP44Boja abažura: transparentnaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 10000 hPonderisana potrošnja energije: 0.2 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 0.2 WPrimenjena voltaža: DC 1.2 VTemperatura boje: 3000 KBaterija: 1.2 V 600 mAhSvetlosni senzorKlasa zaštite: IIIIdealan radni opseg: "-10°C; 60° |
| Dimenzije | Vertikalno: 18.5 cmPrečnik: 13 cm |
| Masa | 0.18 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 14 x 14 x 18.5 cmMasa: 0.21 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Sluis 77046 LED 0.2 W Visilica Visilice |
| Model | 77046 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |