- Početna
- RABALUX Shaun 2 71204 LED 7 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Shaun 2 71204 LED 7 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 699,00 RSD549,00 RSDUšteda: 150,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
11
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Prečnik | Manje od 20 cm |
| Boja | Bela |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | IP zaštita: IP20Specifikacija izvora svetlosti: 7WSvetlosni tok izvora: 670 lmSpecifikacija osvetljenja: LED 7W |
| Dimenzije | Prečnik : 12 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Shaun 2 71204 LED 7 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 71204 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |