- Početna
- RABALUX Shaun 3174 LED Panel
Šok cena
RABALUX Shaun 3174 LED Panel
1.099,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
22
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Boja | Bela |
| Snaga | 12 W |
| Napon | 25000 h |
| Vek trajanja | 230V, 50Hz |
| Ostale karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno bela Svetlosni tok izvora svetlosti: 1300 lm Specifikacije izvora svetlosti: 12W LED tehnologija IP zaštita: IP20 Boja lampe: bela Materijal lampe: plastika Boja abažura: bela Materijal abažura: plastika Udaljenost od stropa: 45.0 Horizontalno: 145.0 mm Vertikalno: 145.0 mm Masa: 0.2 kg Temperatura boje: 4000 K Dimenzije ugradnje: 140.0 mm Klasa zaštite: II |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 15 x 4.5 x 15 cmTežina pakovanja: 0.26 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Shaun 3174 LED Panel Plafonjere |
| Model | 3174 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |