- Početna
- RABALUX Shaun 3169 LED Panel
Šok cena
RABALUX Shaun 3169 LED Panel
Na stanju
1.099,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
22
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Boja | Bela |
| Energetski nivo | F - Novo |
| Snaga | 18 W |
| Napon | 230V, 50Hz |
| Vek trajanja | 25000 h |
| Ostale karakteristike | Svetlosni tok izvora svetlosti: 1845 lm Specifikacije izvora svetlosti: 18 W LED tehnologija IP zaštita: IP20 Boja lampe: bela Materijal lampe: plastika Boja abažura: bela Ponderisana potrošnja energije: 18.0 kwh/1000 ah Specifikacije osvetljenja: LED 18W Primenjena voltaža: 230V, 50Hz Horizontalno: 170.0 mm Vertikalno: 170.0 mm Masa: 0.16 kg Temperatura boje: 4000 K Dimenzije ugradnje: 165.0 mm Dubina ugradnje: 26.0 Klasa zaštite: II |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja (ŠxVxD): 18 x 3.5 x 17.5 cmTežina pakovanja: 0.22 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Shaun 3169 LED Panel Plafonjere |
| Model | 3169 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |