- Početna
- RABALUX Senica 77064 LED 13W Zidna lampa
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Senica 77064 LED 13W Zidna lampa
Na stanju
MP Cena: 7.899,00 RSD6.309,00 RSDUšteda: 1.590,00 RSD
Na rate bez kamate
659,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
126
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Aluminijum |
| Karakteristike | IP zaštita: IP65Specifikacija osvetljenja: LED 13WSpecifikacija izvora svetlosti: 13WSvetlosni tok izvora svetlosti: 540 lmBoja lampe: crnaBoja abažura: belaMaterijal lampe: aluminijumMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 30.000 hUdaljenost od zida: 14 cmTemperatura boje: 4000 KKlasa zaštite: I |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | Horizontalno: 17 cmVertikalno: 50 cm |
| Masa | 0.866 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 18.5 x 15 x 6.5 cmTežina pakovanja: 0.956 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Senica 77064 LED 13W Zidna lampa Zidne lampe |
| Model | 77064 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |