- Početna
- RABALUX Samira 71260 LED 18 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Samira 71260 LED 18 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 2.999,00 RSD2.389,00 RSDUšteda: 610,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
48
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Plastika |
| Boja | Bela |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Temperatura boje izvora svetlosti: prirodno belaSvetlosni tok izvora svetlosti: 1430 lmSpecifikacije izvora svetlosti: 18WIP zaštita: IP44Boja lampe: belaMaterijal lampe: plastikaBoja abažura: belaMaterijal abažura: plastikaVek trajanja izvora svetlosti: 25000 hSpecifikacije osvetljenja: LED 18WPrimenjena voltaža: 230V, 50HzUdaljenost od stropa: 6 cmTemperatura boje: 4000 KKlasa zaštite: II |
| Dimenzije | Horizontalno: 25 cmVertikalno: 25 cm |
| Masa | 0.433 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 25 x 25 x 7.5 cmTežina pakovanja: 0.579 cm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Samira 71260 LED 18 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 71260 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |